Top

Menu Zaloguj się (dla użytkowników forum)"Nienasycony". Nowa powieść Łukasza Radeckiego w Wydawnictwie Phantom Books Horror
15:14, 19.02.2017 |
Już można zamawiać i kupować! Rusza przedsprzedaż. Super cena! :D
Allegro - http://allegro.pl/lukasz-radecki-nienasycony-polski-horror-…
Możecie także zakupić pisząc do nas!

Wydawnictwo Phantom Books Horror nawiązuje oprawą graficzną i tematyką do ukazujących w latach dziewięćdziesiątych w Polsce horrorów, takich wydawnictw i serii jak: Phantom Press International i Amber Horror. W ofercie PBH znajdziecie horrory o klasycznej tematyce tamtych czasów, które cieszyły się dużą popularnością wśród czytelników. W tym roku mamy zamiar wydać przynajmniej cztery powieści. Zaczynamy od horroru Łukasza Radeckiego „Nienasycony”.

To opowieść dziejąca się na kilku płaszczyznach czasowych. Sama historia rozpoczyna się w XIV wieku, w trakcie wojen, które toczył zakon krzyżacki na ziemi litewskiej, aby przejść do czasów współczesnych, gdzie kilkoro przyjaciół przywołuje demona, by za jego sprawą zemścić się na dziewczynie, która odrzuciła względy jednego z nich.

Łukasz Radecki barwnie opisuje zamierzchłe czasy i przeplata je z czasami dzisiejszymi, racząc czytelnika mocnymi i krwawymi scenami.
Wszyscy miłośnicy horrorów Grahama Mastertona i F. Paula Wilsona powinni być usatysfakcjonowani, ponieważ w twórczości autora urodzonego na dawnych ziemiach krzyżackich odnajdą elementy charakterystyczne dla Złotej Ery Horroru w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się z NIENASYCONYM.
Książkę można zakupić, pisząc do wydawnictwa na profilu FB lub zamawiając ją na aukcji Allegro.

Opis z okładki
Co łączy masakrę w Toruniu w 2003 roku, tragedię w niewielkiej wsi u schyłku XX wieku i wojnę zakonu krzyżackiego z Litwą w wieku XIV?

Odpowiedź jest zaskakująca – pradawny, słowiański demon zwany Nienasyconym.

Zafascynowani okultyzmem młodzieńcy kierowani ślepą zemstą wyzwalają istotę skrywaną przez lata przez Krzyżaków. Istotę, która doprowadziła jednego z wielkich mistrzów do szaleństwa, a drugiego zmusiła do rezygnacji z urzędu.

Oto zło, nad którym nikt nie może zapanować.
Oto demon, który może zniszczyć całe narody.

Oto Nienasycony.


komentarze[0]   [Wróć do spisu news'ów]

Horror Online 2003-2015 wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie fragmentów lub całości opracowań, wykorzystywanie ich w publikacjach bez zgody twórców strony ZABRONIONE!!!

- - - -